Przedsiębiorstwo Produkcyjne

HEIZTECHNIK

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

 
ul. Drogowców 7
83 - 250 Skarszewy
e-mail: biuro@heiztechnik.pl 
Tel.: +48 58 560 85 57
+48 58 588 28 70
fax: +48 58 588 08 21
 
 
Obsługa zamówień:              Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00
 
e-mail: zamowienia@heiztechnik.pl


FORMULARZ ZAMÓWIENIA CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Prosimy o pobranie pliku na dysk oraz o jego prawidłowe wypełnienie. 
Jest to interaktywny pdf, który można edytować. 
Po wypełnieniu należy go przesłać na adres: zamowienia@heiztechnik.pl








 
Doradztwo techniczno - handlowe:
 
Polska Północno - Zachodnia:
Mariusz Dyniak
e-mail: m.dyniak@heiztechnik.pl



Tel.: +48 784 051 572
Polska Północno - Wschodnia:
Krzysztof Wiski
e-mail: k.wiski@heiztechnik.pl



Tel.: +48  571 204 005
Polska Południowo - Zachodnia:
Sebastian Bogumił
e-mail: s.bogumil@heiztechnik.pl



Tel.: +48 514 111 976
Polska Południowo - Wschodnia:
Rafał Wolny
e-mail: r.wolny@heiztechnik.pl



Tel.: +48 784 051 574 
Polska Centralna:
Ireneusz Szumowski
e-mail: i.szumowski@heiztechnik.pl



Tel.: +48 664 030 478
 
 


 
Wsparcie Biur Projektowych:
 
Łukasz Grzędowski
Koordynator projektów inwestycyjnych
e-mail: L.grzedowski@heiztechnik.pl
            projekt@heiztechnik.pl

BIBLIOTEKI DWG NASZYCH URZĄDZEŃ
 
Tel.: +48 571 338 726
 


 
Serwis Techniczny:
 

e-mail: serwis@heiztechnik.pl
Tel.: +48 664 784 500
+48 664 784 600
+48 664 784 700

 


 
Administrator strony internetowej:
 
e-mail: m.turzynski@heiztechnik.pl