Heiztechnik - Producent kotłów

 

 

KOTŁY DUŻEJ MOCY - BIOMASA


Q PLUS AGRO

Q PLUS AGRO  30 - 100 kW

Kocioł do spalania słomy w kostkach.

Kocioł Q PLUS AGRO przeznaczony jest do spalania słomy w kostkach. W przypadku Q PLUS AGRO 30 możemy załadować do tego kotła jednorazowo dwie kostki, do kotła Q PLUS AGRO 50 cztery kostki oraz do Q PLUS AGRO 100 osiem kostek o średnich wymiarach 40 x 40 x 80cm.

Czytaj więcej...


 

Q PLUS AGRO B  150 - 300 kW

Kocioł do spalania słomy w belach.

Kocioł Q PLUS AGRO B przeznaczony jest do spalania słomy w belach o średnicy około 120cm. Do kotła Q PLUS AGRO B 150 możemy załadować jednorazowo jedną bele słomy, do kotła Q PLUS AGRO B 300 dwie bele słomy.

Czytaj więcej...

 

HT DasPell ZB

Automatyczny zestaw do spalania biomasy niedrzewnej

HT DasPell ZB jest to kocioł, którego konstrukcja oparta jest na bazie wymiennika kotła HT DasPell. Automatyczny zestaw do spalania biomasy składa się z palnika wrzutkowego, automatyki, podajnika ślimakowego i zbiornika wyposażonego w system wybierania pali

Czytaj więcej...

 

MAXPell ZB

Automatyczny zestaw do spalania biomasy niedrzewnej

MAXPell ZB jest to kocioł, którego konstrukcja oparta jest na bazie wymiennika kotła MAXPell . Automatyczny zestaw do spalania biomasy składa się z palnika wrzutkowego, automatyki, podajnika ślimakowego i zbiornika wyposażonego w system wybierania paliwa.

Czytaj więcej...

HT MegaBio by Ventil 

HT MegaBio by Ventil

350 kW (biomasa niedrzewna), biomasa 500 kW - 7 MW

Pionowy, trójciągowy kocioł automatyczny do spalania biomasy.

Kocioł HT MegaBio to najnowszy produkt, który jest wynikiem nawiązania kooperacji w zakresie produkcji kotłów do spalania biomasy przez firmy Heiztechnik i Ventil. Kocioł ten wyposażony jest w cylindryczną, wykonaną z ogniotrwałego betonu komorę spalania. Komora posiada trzypunktowy sterowany nadmuch powietrza z podziałem na powietrze pierwotne i dwa strumienie powietrza wtórnego z możliwością wykonania automatycznej regulacji w powiązaniu z sondą lambda.

Czytaj więcej...