Heiztechnik - Producent kotłów

DasPell wasze spalanie i parametry

2 lata 4 miesiąc temu #7124 przez borowa
Dziękuję za szybka odpowiedź pozdrawiam. Mam jeszcze jedno pytanie. Sterowniki R. Control mryga

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2 lata 4 miesiąc temu #7125 przez jackjj
Tu się dołączam bo mi czasem przygaśnie nie jest to częste - czy to normalne?

DasPell 15kW, Xmini+RControl EM890 ogrzewanie wyłącznie 100% podłoga, ecoNET 300, Moduł internetowy EcoNET 300, Termostat pokojowy Salus
Projekt Fistaszek GL124 w lustrzanym odbiciu z poszerzonym 2 stanowiskowym garażem

2 lata 4 miesiąc temu - 2 lata 4 miesiąc temu #7126 przez mirody
pytanie do osob posiadajacych econet300 lub serwis, jaka mam pewnosc czy zaupiony modul bedzie wspolpracowal z moim kotlem, dodam ze nie mieszkam w miejscu gdzie znajduje sie kociol , a mam do pokonania 2000 km zeby to sprawdzic. czy wszystkie kotly posiadaja te mozliwosc? jest to daspell 15 zakupiony w 2014 roku . czy podlaczenie samego modulu jest skomplikowane?

2 lata 4 miesiąc temu #7127 przez MateuszZurek

mirody napisał: pytanie do osob posiadajacych econet300 lub serwis, jaka mam pewnosc czy zaupiony modul bedzie wspolpracowal z moim kotlem, dodam ze nie mieszkam w miejscu gdzie znajduje sie kociol , a mam do pokonania 2000 km zeby to sprawdzic. czy wszystkie kotly posiadaja te mozliwosc? jest to daspell 15 zakupiony w 2014 roku . czy podlaczenie samego modulu jest skomplikowane?

Co do zgodności to nie mam pojęcia. W instrukcji do sterownika powinna być informacja jak go podłączyć.
U mnie podłączenie kabelka w sterowniku wykonał instalator ale z tego co jest w instrukcji wnioskuję, że jest tylko jedno miejsce, do którego można ten moduł podłączyć.

Sama instalacja routera jest prosta z tym, że konfigurację sieci, do której ma się łączyć wykonujesz za pomocą panelu na piecu.
Znalazłem instrukcję jak to zrobić ale po angielsku. Możliwe, że jest gdzieś po polsku ale jakoś mi się nie udało jej znaleźć.

Instrukcja instalacji EcoNet300

Pozdrawiam

2 lata 4 miesiąc temu #7128 przez MateuszZurek
Udało mi się jeszcze znaleźć taki dokument: Instrukcja PL

2 lata 4 miesiąc temu #7129 przez SERWIS1
Witam

Sterowniki, które mają soft w module A od wersji 03.10.73.

Pozdrawiam
Serwis Heiztechnik

2 lata 4 miesiąc temu #7130 przez DANKAR
Wczoraj zmieniłem Hk na 20' i przestał odpalać mi się kocioł na sygnał spadku temperatury na termostacie pokojowym, na ecotochu widnieje płomień, lecz kocioł dopiero się odpala po osiągnięciu Hk. Wydaje mi się że przedtem inaczej reagowal. Czy to normalne?

2 lata 4 miesiąc temu #7131 przez mirody

SERWIS1 napisał: Witam

Pozdrawiam
Serwis Heiztechnik

OK. Ale mi to nic nie mowi poniewaz nie Posiadam mozliwosci sprawdzenia jaka wersje Posiadam

Wiec wolalbym gdyby ktos podpowiedzial od ktorego roku byly wgrywane OWE softy

2 lata 4 miesiąc temu #7133 przez SERWIS1
Witam

Szczerze mówiąc to w 2014 ale bez wersji softu nic nie ustalisz.

Pozdrawiam
Serwis Heiztechnik

2 lata 4 miesiąc temu #7136 przez Patrol

SERWIS1 napisał: Witam

Pozdrawiam
Serwis Heiztechnik

na 2.10.37.P1 w ogóle moduł nie zadziała, czy działanie będzie z ograniczeniami/błędami?