Heiztechnik - Producent kotłów

 

 

KOTŁY AUTOMATYCZNE DO SPALANIA BIOMASY NIEDRZEWNEJ

 

HT DasBio

Kotły automatyczne do spalania agropelletu

HT DasBio jest automatycznym kotłem grzewczym, którego konstrukcja oparta jest na bazie poziomego wymiennika Heiztechnik. Wymiennik charakteryzuje się wysoką skutecznością wymiany ciepła.

Czytaj więcej...

Q Bio

Kotły z podajnikiem do spalania biomasy niedrzewnej

Q BIO jest automatycznym kotłem grzewczym, którego konstrukcja oparta jest na bazie poziomego wymiennika Heiztechnik o wysokiej skuteczności wymiany ciepła. Kocioł wyposażony został w żeliwny palnik retortowy „AGRO” ze zintegrowanym ślimakowym podajnikiem paliwa oraz w system „Strażak”.

Czytaj więcej...

Q Bio Duo

Kotły z podajnikiem do spalania biomasy niedrzewnej

Q BIO DUO jest kotłem grzewczym, którego konstrukcja oparta jest na kotle Q BIO. Poprzez zmiany konstrukcyjne kotła możliwy stał się montaż, w części paleniskowej, poziomego wymiennika rurowego, który może spełniać funkcje rusztu wodnego.

Czytaj więcej...

Q MAX BIO DUO BR

Kotły podajnikowe do biomasy niedrzewnej z dodatkowym paleniskiem.

Q MAX BIO DUO BR jest kotłem łączącym cechy kotła automatycznego z kotłem do tradycyjnego spalania biomasy niedrzewnej.

Czytaj więcej...

 

HT DasPell ZB

Automatyczny zestaw do spalania biomasy niedrzewnej

HT DasPell ZB jest to kocioł, którego konstrukcja oparta jest na bazie wymiennika kotła HT DasPell. Automatyczny zestaw do spalania biomasy składa się z palnika wrzutkowego, automatyki, podajnika ślimakowego i zbiornika wyposażonego w system wybierania paliwa.

Czytaj więcej...

 

MAXPell ZB

Automatyczny zestaw do spalania biomasy niedrzewnej

MAXPell ZB jest to kocioł, którego konstrukcja oparta jest na bazie wymiennika kotła MAXPell . Automatyczny zestaw do spalania biomasy składa się z palnika wrzutkowego, automatyki, podajnika ślimakowego i zbiornika wyposażonego w system wybierania paliwa.

Czytaj więcej...

HT MegaBio by Ventil 

HT MegaBio by Ventil

350 kW (biomasa niedrzewna), biomasa 500 kW - 7 MW

Pionowy, trójciągowy kocioł automatyczny do spalania biomasy.

Kocioł HT MegaBio to najnowszy produkt, który jest wynikiem nawiązania kooperacji w zakresie produkcji kotłów do spalania biomasy przez firmy Heiztechnik i Ventil. Kocioł ten wyposażony jest w cylindryczną, wykonaną z ogniotrwałego betonu komorę spalania. Komora posiada trzypunktowy sterowany nadmuch powietrza z podziałem na powietrze pierwotne i dwa strumienie powietrza wtórnego z możliwością wykonania automatycznej regulacji w powiązaniu z sondą lambda.

Czytaj więcej...